Novinky

Bérešove kvapky na Slovensku27.06.2011

Obľúbený výživový doplnok Béres Drops Plus sa v týchto dňoch dostáva na Slovensko. Obsahuje kombináciu stopových prvkov a minerálov, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu organizmu. Je určený pre všetkých bez rozdielu veku, môžu ho užívať aj deti od 4 rokov, je bezpečný aj pre tehotné či dojčiace ženy, ľudí s vysokým krvným tlakom, celiatikov, alebo diabetikov.

Podrobnosti

Stopové prvky a minerály24.06.2011

Stopové prvky a minerály tvoria len zlomok našej hmotnosti, ich množstvo v ľudskom tele možno vyjadriť v jednotkách miligramov až mikrogramov. Napriek tomu sú pre organizmus nenahraditeľné. Jednostranná a nevyvážená strava spôsobuje nedostatočný príjem týchto dôležitých látok, čo môže zhoršovať fungovanie imunitného systému a ľudské telo sa stáva zraniteľnejším. Zloženie výživového doplnku Béres Drops Plus je navrhnuté tak, aby dodávalo organizmu potrebné mikroprvky v optimálnom pomere. Je ideálny na doplnenie stopových prvkov počas špeciálnych diét, diét zameraných na zníženie hmotnosti, alebo pri vegetariánstve. Odporúča sa ako výživový doplnok pri zvýšenej fyzickej námahe, únave, nechutenstve, malátnosti, slabosti a nespavosti.

Podrobnosti

Ako vznikol názov Bérešove kvapky23.06.2011

Béres Pharmaceuticals nie je obyčajnou spoločnosťou, má svoju vlastnú tvár a je neoddeliteľne spojená s menom vynálezcu Dr. Józsefa Béresa. Spoločnosť, ktorá produkuje svetoznáme Béres Drops Plus (známe aj u nás ako Bérešove kvapky), zostala dodnes v rodinných rukách. Počas desaťročí svojho prudkého rozvoja na globálnom trhu si zachovala nielen svoju nezávislosť, ale najmä princípy humanity, ktoré sú s menom Dr. Béresa nezmazateľne spojené. Dnes sú Bérešove kvapky dostupné miliónom ľudí po celom svete.

Podrobnosti