Bérešove kvapky na Slovensku

27.06.2011

Obľúbený výživový doplnok Béres Drops Plus sa v týchto dňoch dostáva na Slovensko. Obsahuje kombináciu stopových prvkov a minerálov, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu organizmu. Je určený pre všetkých bez rozdielu veku, môžu ho užívať aj deti od 4 rokov, je bezpečný aj pre tehotné či dojčiace ženy, ľudí s vysokým krvným tlakom, celiatikov, alebo diabetikov.

„Môj otec, Dr. József Béres, zasvätil celý svoj život vytvoreniu zloženia Bérešových kvapiek s úprimným cieľom - pomáhať ľuďom žiť zdravšie. Celý tím Beres Pharmaceuticals žije jeho odkazom. Robíme všetko preto, aby sme šírili jeho myšlienky a všetky dobré veci, ktoré vynašiel. Preto vždy, keď sú Beres Drops Plus dostupné v ďalšej krajine, sme veľmi radi, že plníme vôľu môjho otca a pomáhame ďalším ľuďom žiť zdravší život,“ uviedol Dr. József Béres, ml., predseda predstavenstva spoločnosti Béres Pharmaceuticals.

 

„Béres Drops Plus je výživový doplnok, ktorý bol vyvinutý v unikátnom zložení. Dr. Béreš bol motivovaný pozorovaním vývoja rastlín. Prenos tohto poznania do imunitného systému človeka sa stal základom Bérešových kvapiek. Zistil, že upravením niektorých mikroprvkov  je možné účinne obnoviť rovnováhu činnosti organizmu. Stopové prvky a minerály  sú nevyhnutné na správne fungovanie mnohých biochemických procesov v organizme, ich nerovnováha spúšťa v ľudskom tele ochorenie. V každom okamihu dochádza v tele k rôznym chemickým a elektrickým procesom. Tieto procesy môžu správne fungovať len vtedy, ak sú telu rovnomerne a nepretržite dodávané potrebné minerály. Železo na krv, síra na svaly, vápnik na kosti a mnoho ďalších prvkov v rovnomerných množstvách, ktoré pomáhajú zabezpečiť správnu funkciu ľudského organizmu,“ uviedla MUDr. Etela Janeková, ambulantná lekárka v odboroch vnútorné lekárstvo, všeobecné lekárstvo a klinická farmakológia  z medicínskeho centra Inclinic.

 

Odporúčané dávkovanie:

Deti vo veku od 4 – 10 rokov, denne: 2 x 9 kvapiek
Deti vo veku od 11 – 14 rokov, denne: 2 x 18 kvapiek
Dospievajúci od 15 – 17 rokov, denne: 2 x 23 kvapiek
Dospelí, denne: 2 x 27 kvapiek

 

Užíva sa počas jedla, aspoň v ½ dl tekutiny (napr. voda, ovocná šťava, čaj), vždy spolu s 50 - 100 mg vitamínu C. Vitamín C napomáha lepšiemu vstrebávaniu výživných látok.

 

Výživový doplnok Beres Drops Plus neobsahuje lepok ani laktózu,  je vhodný aj pre ľudí s celiakiou a intoleranciou laktózy. Môžu ho používať aj vegetariáni, vegáni, diabetici, ľudia trpiaci vysokým tlakom, či tehotné a dojčiace ženy.